CF

Nihal ONAR, Pazarlama ve İletişim Danışmanı

1980 İstanbul doğumlu olan Nihal Onar, 1998 yılında İSTEK VAKFI Özel Atanuroğuz Lise Türkçe Matematik Bölümünü bitirdikten sonra ön lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Genel İşletme bölümünü tamamlamıştır.

2001 yılında iş hayatına Pars/McCann Erickson reklam ajansında Müşteri Temsilcisi olarak başlamış, 2011 yılına kadar uluslararası ajanslarda bir çok ulusal markaların Reklam ve İletişim Direktörlüğünü üstlenmiştir. Çalışma hayatı boyunca bir çok yurtiçi ve yurtdışı sertifika programlarına dahil olmuştur.

Adler Ailesine ilk olarak 2011 yılında katılmıştır. 2014 yılı itibariyle Adler CE Pazarlama ve İletişim Faaliyetlerinden sorumlu müdür olarak çalışmaktadır. Adler markasına değer katmak, kurum imajı artırmak ve Adler markasını büyütme çalışmalarında bulunmaktadır. Koçluğun hayata farklı bir açısından bakma fırsatı olduğunu düşünerek Koçluk becerileriyle günlük hayatımızda ortaya çıkan bazı sorunları çözmede kullanılan araçların çeşitliğinin arttığına inanmaktadır.. Koçluk eğitimlerinin her seviyede, her alanda herkes için yaygınlaştırılması gerektiğini söylemektedir.

Evli ve iki çocuk annesi olan Nihal Onar, boş zamanlarında seyahat etmek ve spor yapmakla ilgilinen Nihal Onar’ın hobileri arasında yürüyüş yapmak, tenis oynamak ve müzik dinlemek bulunmaktadır. Nihal Onar iyi derecede İngilizce bilmektedir.

ADLER INTERNATIONAL