CF

Nurhan KÜRKAN (PCC, ACPC) Adler CE İzmir Temsilcisi

Nurhan Kürkan, Ege Üniversitesi İşletme ve St. Clements Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. 1984 yılında Betontaş A.Ş.başladığı kariyerine ilerleyen yıllarda Finans Uzmanı olarak devam etmiş ve 2000 yılında emekli olmuştur.

2006 yılından sonra Bireysel Gelişim yolculuğuna başlamış ve meditasyon, yoga, çigong, kinesiyoloji, NLP eğitimleri ve 2017 yılında Boston Cambridge College’ da “Holistic Consuling” eğitimi almıştır. Bu konularda danışmanlık yapmaktadır.

2013 yıllında Adler Central Europe Profesyonel Koçluk Sertifika Programını tamamlamış ve profesyonel koçluk hayatına adım atmıştır. Takip eden yıllarda İleri seviye Koçluk programı: Practicum’ u tamamlamıştır. Ağırlıklı olarak İletişim Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Bütünsel Sağlık Koçluğu, ve Yönetici Koçluğu yapmaktadır aynı zamanda bireylerin kişisel gelişim & kendini tanımalarına yönelik eğitimler vermektedir. 2015 yılı itibariyle Adler Central Europe bünyesinin İzmir Temsilciliğini yürütmektedir.

Nurhan Kürkan ayrıca International Coaching Federation (ICF) belgeli PCC ve Adler Koçluk Okulu mezunu ACPC ünvanına sahiptir. Bütüne Hizmet etmeyi yaşam amacı seçen ve bu alanda çeşitli S.T.K. larda gönüllü hizmet veren KÜRKAN, halen kendisinin ve bir grup arkadaşının, kimsesiz çocuklar ile huzur evlerinde yaşayan emekli bireyleri bir araya getirerek iki nesil arasında bağ kurulmasına hizmet ediyor.

ADLER INTERNATIONAL