Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

İş dünyasının yıldızları, Adler Central Europe ile yaşadıkları deneyimleri sizinle paylaşıyor.
Geleceğin liderleri arasında yerinizi alın!

Koçluk programı kapsamında ADLER'i tercih etmekle doğru bir karar vermiş olduğumu deneyimlerim doğrultusunda teyit edebilirim.

Mercedes Benz Otomotiv Türkiye / İK İş OrtağıAhmet Karcicio

Ahmet Karcicio

Mercedes Benz Otomotiv Türkiye / İK İş Ortağı

Genel itibariyle donanımlı ve yetkin hocalarla birlikte dolu dolu bir program geçirdik.

 Naos Kozmetik / Eğitim MüdürüNurhan Gani

Nurhan Gani

Naos Kozmetik / Eğitim Müdürü

Programın hakkını veren, içeriği güçlü, güzel bir program

Şefika Kural

Şefika Kural

Sizin programlarınız ile doğru yolda olduğumdan emin olmaya başladım.

Astra Zeneca İlaç / Eğitim UzmanıKoray Güleryüz

Koray Güleryüz

Astra Zeneca İlaç / Eğitim Uzmanı

Çok anlamlı güzel ve amacına hizmet eden; kapsamlı kapsayıcı ve gelen insanlara çok şeyler kazandıran bir program. Tekrar teşekkür ederim.

QNB Finansbank / Müdür YardımcısıElif Akşam

Elif Akşam

QNB Finansbank / Müdür Yardımcısı

Adler Çeviklik Koçu Programı; kısa ve öz çalışmada araç verimliliğinin çok önemli olduğu günümüz yüzyılında çok önemli. Enerjimizi doğru yöne yöneltmek için tercih edebileceğimiz bir alan olduğuna inanıyorum.

HHDSaliha Koç Aslan

Saliha Koç Aslan

HHD

Adler Çeviklik Koçu Programı bu işi yapmak isteyen herkese yol gösterecek bir program. Teorik olarak verilen bilgilerin pratiğe dökülmesi ile ilgili çalışmalarla desteklenmiş bu programı Çevik Koç olmak isteyen tüm arkadaşlara öneririm…

HSBC | Agile KoçBurçin Karaca

Burçin Karaca

HSBC | Agile Koç

Çeviklik Koçu Sertifika Programı çok kıymetli bir süreçten oluşuyor. Her şey için teşekkürlerimizle...

Touch | Eğitim ve İçerik YöneticisiGözde Ağseren

Gözde Ağseren

Touch | Eğitim ve İçerik Yöneticisi

Son derece titizlikle hazırlanmış dolu dolu bir program olan Çeviklik Koçu Sertifika Programında; sınıf içi yaptığımız bol uygulamalarla ve ev ödevlerimizle konuyu pekiştirmemiz sağlandı. Liderlerimiz son derece donanımlılardı, tüm konuları rahatlıkla aktardılar ve tüm sorularımızı özenle cevaplandırdılar. Bu eğitimi bu konuda bilgi sahibi olmak isteyenlere tavsiye ederim.

Endüstri MühendisiÖzlem Göçmen

Özlem Göçmen

Endüstri Mühendisi

Çeviklik Koçu Sertifika Programı çok verimli bir programdı. Adler ekibine ve değerli liderlerimize çok teşekkür ederim.

Eczacıbaşı Vitra | Senior IT ManagerZeynep Ece Ünal

Zeynep Ece Ünal

Eczacıbaşı Vitra | Senior IT Manager

Adler ekolü ile tanışıp önce Profesyonel Koçluk yolu sonra ise kurumsal ve proje yönetim deneyimimi birleştireceğine inandığım Çevik Koçluk Programını çok sevdim. Henüz pratik etme bu konudan fırsatını yakalayamamış olsam da, arayışlarım devam ediyor. Elimdeki kaynakları da düşündüğümde fırsatı da yakaladığımda faydalı olacağına inanıyorum. Ayrıca Çevik Koçluğu için düzenlenen bilgi paylaşım toplantılarının networking ve paylaşım için çok etkili olduğuna inanıyorum. Özellikle Çevik Koçluk programında güncel trendleri, bilgileri, araçları paylaşmanın faydalı olacağına inanıyorum.

Fatih Turul

Fatih Turul

Beklentilerimin ötesinde bir program oldu... Özellikle 1. modül çok etkileyiciydi. Programın aktarım biçimi, eğitimenlerin alanı tutmaları muazzamdı diyebilirim.

AlternatifbankDemre Özkan

Demre Özkan

Alternatifbank

Adler CE'de aldığım eğitim benim için hayat değiştirici ve çok güçlüydü. Bununla birlikte, eğitmenlerimizin her birinin eşsiz yönleri ve zenginlikleri ile bizi sarmalamaları ve yükseltmeleri, bize sunulan eğitimin kalitesi ve doluluğu, sonrasında asistanlıklar aracılığı ile bilgi tazeleme ve yeni eğitmenlerle çalışma fırsatı için teşekkür ederim. Kendimi Adler ailesine ait değerli bir üye olarak hissediyorum.

Esra KARAKAYA

Esra KARAKAYA

ICF onaylı Koçluk Programları sadece koçluk yapmak için değil, kendi içinize yapacağınız yolculukta kullanabileceğiniz bir rehber aslında. Modüller halinde planlanan eğitimlerin her aşaması sürprizler ve çok ilginç öğrenmelerle dolu. Ayrıca teorik bilgilerin sınıf çalışmaları ile desteklenmesi bu programın en güçlü yanlarından biri. Hayatta anlam arama arzusu ile çıktığım bu yolculukta katkıları için Adler ailesine çok teşekkür ederim.

Rıfat Karabatan

Rıfat Karabatan

Kendi gelişim yolculuğumuzda ve başkalarının gelişim yolculuğuna rehberlik ederken fark yaratmamızı sağlayacak mükemmel modüller aldık. Adler Liderleri çok deneyimli ve eğitim anında sizlere bir sürü katkı sağladıklarını söyleyebilirim. Süreçte emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Allianz Sigorta A.Ş. | Grup BaşkanıVesile Kurun

Vesile Kurun

Allianz Sigorta A.Ş. | Grup Başkanı
Yukarı